Apie Mus

Laimė, tai teigiama emocija, pasireiškianti įvairiais jausmais - pasitenkinimas, ramybė, dvasinė pusiausvyra.. Vis greitėjantis gyvenimo tempas mums atneša daugiau streso ir įtampos kasdienybėje, o tai skatina mus susirūpinti ne tik savo fizine, bet ir energetine sveikata.

Mūsų tikslas - kurti laimės jausmą, kurį galime Jums suteikti pasitelkdami raminančią ir atpalaiduojančią žvakių deginimo ritualo ir kvapų galią.

Liepsnos terapija gerina savijautą, veikia atpalaiduojančiai, nuramina mintis ir protą, mažina nerimą ir stresą, o šį efektą dar labiau sustiprina  jautriausiai mūsų pojūčius stimuliuojanti - uoslė, kuri turi atmintį ir užuodžiant kvapus yra sužadinama ir stimuliuojama mūsų nervinė sistema. Kvepiančios žvakės ne tik maloniai apgaubia namus Jums imponuojančiu kvapu, bet ir teigiamai veikia mūsų psichinę sveikatą.

Tačiau jokiu būdu neapsiribojame tik liepsnos ir kvapo terapijos nauda! Siekiame tapti ir neatsiejama, stilinga Jūsų interjero detale. Todėl mūsų žvakės - kruopštaus ir atsakingo darbo rezultatas. Kiekviena žvakė - įspūdingas meno kūrinys, paslaptinga šerkšno pasaka, alsuojanti išskirtinumu, TOBULAI neTOBULA, tokia vienintelė.