Sojų vaško žvakės indeliuose

Sojų vaško žvakės indeliuose

Mūsų tikslas - kurti laimės jausmą, kurį galime Jums suteikti pasitelkdami raminančią ir atpalaiduojančią žvakių deginimo ritualo galią.

Aukštos kokybės natūralaus sojų vaško aromaterapinė žvakė, praturtinta kvapiaisiais aliejais, renkantis tik patikimus vaško tiekėjus ir tik sertifikuotus kvapus, be parabenų ar ftalatų.

RANKŲ DARBO GAMINYS, NENAUDOJANT MECHANIZUOTŲ PROCESŲ.


SVARBU!

Laikykitės saugumo reikalavimų ir niekada nepalikite žvakės be priežiūros

Nepalikite žvakės vaikams ar naminiams gyvūnams pasiekiamoje vietoje

Nedeginkite žvakių skersvėjyje, laikykite toliau nuo lengvai užsiliepsnojančių daiktų

Saugokite paviršius naudodami žvakėms skirtus padėkliukus

Nuolat trumpinkite dagtį, nepalikite ilgesnio nei 5 mm


Prekių palyginimas (0)


BUBBLES

BUBBLES

Natūralaus sojų vaško, aromaterapinė žvakė, dekoruota natūraliomis kriauklytėmis ir kitomis jūros dekoracijomis."BUBBLES" - liepsnos šokio žaismas sidabro ar aukso spalvos stiklo burbuliukuose. Š..

16.00€

KOMPLEKTAS VONIAI "BUBBLES"

KOMPLEKTAS VONIAI "BUBBLES"

Pasinerkite į vonios ritualų malonumus, ne tik atsipalaiduodami, bet ir pasirūpindami savo kūno grožiu ir sveikata!Rinkinį sudaro: ✓100% natūralaus sojų vaško aromaterapinė žvakė✓Vonios burbulas,..

22.00€

ŠVENTINĖ SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖ

ŠVENTINĖ SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖ

Tegu 2023-ieji Tau iš kepurės traukia LAIMĘ - MEILĘ - ŠILUMĄ!Palinkėjimas ant šventinės, nautūralaus sojų vaško žvakės, kvepiančios šiltu kapučino kvapu.Galime supakuoti kaip dovaną, surišant skaidriu..

12.50€ 16.00€

VEIDAS

VEIDAS

Rankų darbo sojų vaško žvakė veido formos indelyje • Natūralus 100% veganiškas sojų vaškas.• Sertifikuoti kvapai.• Traškanti medinė dagtis su degimo stabilizatoriumi.• Rankų darbo indelis pagamin..

21.00€

DIAMOND GLOW "BAROQUE"

DIAMOND GLOW "BAROQUE"

DIAMOND GLOW kompanijos sukurta išskirtinio dizaino, natūralaus sojų vaško, kvepianti žvakė, kurios kvapai įkvėpti remiantis garsiais mados namų kvepalais, o vidus dekoruotas žėrinčiomis aukso gėlėmis..

29.00€

PAPILDYMAS ŽVAKEI "BAROQUE"

PAPILDYMAS ŽVAKEI "BAROQUE"

Natūralaus sojų vaško papildymas žvakei "Baroque".Pasibaigus žvakei, išplaukite ir nusausinkite indą (plaukite švelniai nešveiskite, šiltu vandeniu ir indų plovikliu ar muilu). Į švarų ir sausą indą į..

12.00€

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)